پاورپوینت مطالعات مورد - شاهدی Case- Control study(پاورپوینت)

چهارشنبه 4 بهمن 1396
2:52
جمشید راد
دسته بندیپاورپوینت
فرمت فایلppt
تعداد صفحات32
حجم فایل123 کیلو بایت

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و دانلود

نوع فایل: پاورپوینت (قابل ویرایش)

 قسمتی از متن پاورپوینت :

 

تعداد اسلاید : 32 صفحه

مطالعات مورد – شاهدی (Case- Control study) انواع مطالعات توصیفی تحلیلی مداخله ای مشاهده ای كارآزمایی بالینی كارآزمایی اجتماعی كارآزمایی میدانی مقطعی مورد شاهدی كوهورت اكولوژیك گزارش مورد گزارش موارد مطالعات تحلیلی مشاهده ای مقطعی(cross sectional)
كوهورت(cohort)
مورد - شاهدی (case control) مطالعات تحلیلی مشاهده ای مطالعه كوهورت:مطالعه مورد شاهدی: مواجهه پی آمد پی آمد مواجهه تعریف برابر تعریف هر مطالعه مورد – شاهد دو نوع جمعیت دارد بیماران و شاهدها اکثر اوقات این مطالعه را گذشته نگر می دانند
بطور معمول این نوع مطالعه اول روش آزمون فرضیه علتی است . ویژگی های مطالعات مورد شاهد مواجهه با عامل خطر و پیامد مورد نظر(بیماری) قبل از آغاز مطالعه ی ما رخ داده است
مطالعه از زمان بروز پیامد(بیماری) به سوی گذشته پیشرفت می کند و ما اطلاعات را در مورد گذشته بیماران جمع آوری می کنیم
در این مطالعات یک گروه شاهد یا مقایسه به منظور قبول یا رد فرضیه ما وجود دارد طرح یک مطالعه مورد شاهد : ابتدا یک عده از افراد مبتلا به آن بیماری (موارد) را شناسایی می کنیم و برای اینکه بتوانیم مقایسه کنیم گروهی از افراد غیر مبتلا به آن بیماری (شاهدها) را شناسایی می کنیم سپس با استفاده از مصاحبه رودررو یا پرسشنامه , تعیین می کنیم که چه نسبتی از موردها و چه نسبتی از شاهدها با عامل خطر مورد بررسی ما در گذشته مواجهه داشته اند . Case-control study Study Population Cases Controls Exposed Non-exposed Exposed Non-exposed Direction exposure outcome مراحل اساسی اجرای مطالعه مورد شاهد : تعریف مواجهه و پیامد
انتخاب گروهای مورد و شاهد
همسان سازی (Matching)
اندازه گیری مقدار مواجهه با عامل خطر
تجزیه و تحلیل و تفسیر نتایج الف) انتخاب گروه موارد (بیماران) :
قبل از تعیین گروه موارد باید تعریف مورد یا تعریف بیماری مشخص شود مثلاً در مورد بیماران سرطانی باید از قبل معلوم شود که چه بیمارانی و با چه معیارهایی را جزء مواردمان در نظر می گیریم .
منبع انتخاب موردها :
موارد بیماری را هم می توان از بیمارستان ها (بهتر است) و هم از جمعیت عمومی به دست آورد . ب) انتخاب گروه شاهد :
گروه شاهد را می توان از افراد سالم یا افراد مبتلا به بیماری غیر از بیماری افراد گروه مورد به دست آورد دو گروه باید حتی الامکان از هر نظر شبیه هم باشند (بجز در داشتن و نداشتن بیماری مورد نظر) گروه شاهد را می توان از بیمارستان، فامیل بیمار، همسایگان آنها یا مردم عادی انتخاب نمود . ب) انتخاب گروه شاهد : اگر گروه مورد را از بیمارستان انتخاب نموده ایم بهتر است گروه شاهد را هم از بیمارستان بگیریم و اگر گروه شاهد را از بیمارستان گرفتیم بهتر است همه آنها مبتلا به یک بیماری خاص نباشند مثلاً اگر بررسی ما شامل بیماران مبتلا به سرطان رحم است گروه شاهد را می توانیم از مبتلایان به سرطان پستان ، سرطان گوارش یا بیماران مبتلا به ضایعات غیر سرطانی بگیریم (متنوع) ب) انتخاب گروه شاهد : بیماری گروه شاهد نباید با عامل خطری که با بیماری گروه موردمان ارتباط دارد و ما در مطالعه می خواهیم این ارتباط را بسنجیم، همبستگی داشته باشد . ب) انتخاب گروه شاهد : در مواردی که فاکتور های ژنتیکی روی پیامد مورد بررسی ما تاثیر دارد می توانیم گروه شاهد را از برادران و خواهران فرد بیمار انتخاب کنیم تا آنها از نظر ژنتیکی با هم قابل مقایسه باشند .

 


توجه: متن بالا فقط قسمت کوچکی از محتوای فایل پاورپوینت بوده و بدون ظاهر گرافیکی می باشد و پس از دانلود، فایل کامل آنرا با تمامی اسلایدهای آن دریافت می کنید.

 

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و دانلود


برچسب‌ها: <-TagName->

پاورپوینت مسمومیت با گاز فاضلاب(پاورپوینت)

چهارشنبه 4 بهمن 1396
2:51
جمشید راد
دسته بندیپاورپوینت
فرمت فایلppt
تعداد صفحات19
حجم فایل443 کیلو بایت

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و دانلود

نوع فایل: پاورپوینت (قابل ویرایش)

 قسمتی از متن پاورپوینت :

 

تعداد اسلاید : 19 صفحه

مسمومیت با گاز فاضلاب دو کارگر پیمانکار فاضلاب که برای بازکردن مسیر فاضلاب داخل مجتمع فولاد خراسان ، وارد یک چاه سه متری شده بودند ، در اثر گاز گرفتگی جان خود را از دست دادند . گاز فاضلاب ، مخلوط پیچیده ای از گازهای سمی و غیر سمی تولید شده در سیستم های فاضلاب ناشی از تجزیه زباله های آلی صنعتی می باشد که پتانسیل ایجاد آتش سوزی یا انفجار را دارد . اجزای اصلی گاز فاضلاب عبارتند از : نیتروژن (N2) ، سولفید هیدروژن (H2S) ، دی اکسید کربن (CO2) ، متان (CH4) ، آمونیاک (NH3) و بخار آب ) ممکن است حاوی دی اکسید گوگرد و اکسیدهای نیتروژن نیز باشد( که حضور و غلظت هر یک از این مولفه ها بسته به زمان ، ترکیب فاضلاب ، دما و pH متفاوت است . مواد زائد جامد انسان ها و حیوانات به گازهای سمی آمونیاک ، متان و سولفید هیدروژن تجزیه می شوند که در غلظت بالا ، تنفس آن ها می تواند از طریق خفگی منجر به مرگ انسان شود . عوارض شایع تر گاز فاضلاب شامل سوزش چشم ، تهوع و اشکال در تنفس می باشند .
در غلظت ppm 0.01 از گاز فاضلاب ، ممکن است انسان شروع به نشان دادن علایمی از بیماری جسمی و روانی ، سردرد ، افزایش ضربان قلب و از دست رفتن هماهنگی عضلات (آتاکسی) نماید .
در غلظتppm 5 از گاز ، دیسترس تنفسی و در ppm 500 ، از دست دادن هوشیاری در انسان رخ داده و غلظت بیشتر ازppm 700 می تواند کشنده باشد. ترکیب بد بوی گاز فاضلاب ، گاز متان است که توسط مواد آلی فاسد ، زباله های مسکونی و زباله های صنعتی تولید می شود . این گاز خطرناک ، هنگام تنفس می تواند در نهایت ، قربانی را به مرگ خفه کند و نیز، به شدت قابل اشتعال است. همچنین یک محصول جانبی از گاز فاضلاب ، مونوکسید کربن است که بی بو، بی رنگ و کشنده می باشد . Hydrogen Sulfide H2S گاز فاضلاب بی رنگ است ، اما بوی نامطبوع آن بسیار متمایز است ( بوی تخم مرغ فاسد ).
علائم مختلف مسمومیت با گاز عبارتند از : سردرد ، حالت تهوع ، سبکی سر یا سرگیجه ، افسردگی ، توهم تشنج ، از دست دادن هوشیاری و در نهایت مرگ .
* غلظت کم گاز فاضلاب -- سوزش چشم ، بینی و گلو * غلظت متوسط ​​-- عوارض تنفسی ، سردرد ، سرگیجه تهوع ، سرفه ، استفراغ و اشکال در تنفس. * غلظت بالا -- شوک ، تشنج ، کما و مرگ (این اثرات می توانند بسیار سریع و در عرض چند ثانیه رخ دهند ). 1. مسمومیت با H2S و خفگی از نبود اکسیژن . 2. کاهش هوشیاری و یا خستگی به دلیل کاهش سطح اکسیژن (ناشی از CO2 و CH4) 3. آلودگی بیولوژیکی 4. آتش سوزی و انفجار گاز متان ، H2S و یا سایر گازهای قابل اشتعال عمده عوارض جانبی و خطرات ناشی از قرار گرفتن در معرض گازهای فاضلاب عبارتند از :
سولفید هیدروژن به عنوان علت عمده مرگ ناگهانی در کار گزارش شده است . غلظت H2S در هوا در حدود ppm 300 ، می تواند بلافاصله مرگبار باشد . این گاز در درجه اول از طریق ریه ها جذب می شود ، اما همچنین می تواند تا حدودی از طریق پوست و غشاهای مخاطی جذب گردد . اثرات مزمن در اثر مواجهه مکرر با آن ثابت نشده است اما علایم معمول در مواجهه حاد عبارتند از : سوزش چشم ، خستگی ، سردرد و سرگیجه گاز هیدروژن سولفوره این گاز در اثر سوختن ناقص موادی مانند مو ، پشم و موادی که دارای گوگرد می باشند ، بوجود می آید و بوی آن شبیه بوی تخم مرغ گندیده می باشد . مقدار خیلی کم این گاز را می توان با حس بویایی تشخیص داد و در جاهایی که تدریجاً استشمام شود ،

 


توجه: متن بالا فقط قسمت کوچکی از محتوای فایل پاورپوینت بوده و بدون ظاهر گرافیکی می باشد و پس از دانلود، فایل کامل آنرا با تمامی اسلایدهای آن دریافت می کنید.

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و دانلود


برچسب‌ها: <-TagName->

پاورپوینت در مورد مرگ مغزی(پاورپوینت)

چهارشنبه 4 بهمن 1396
2:51
جمشید راد
دسته بندیپاورپوینت
فرمت فایلppt
تعداد صفحات16
حجم فایل40 کیلو بایت

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و دانلود

نوع فایل: پاورپوینت (قابل ویرایش)

 قسمتی از متن پاورپوینت :

 

تعداد اسلاید : 16 صفحه

مرگ مغزی مرگ مغزی یعنی از دست رفتن دائمی و غیر قابل برگشت و جبران نشدنی کلیه فعالیتهای حیاتی نیمکره ها و ساقه مغز تعاریف اولیه ای که از مرگ مغزی وجود داشت : یعنی از بین رفتن کلیه فعالیتهای تمام قسمت های مغز
All Function of Entire Brain به 2 دلیل اصلاح و به تعریف فعلی تغییر یافته است :
1. در فرد دچار مرگ مغزی نمی توان فعالیت تمام قسمت های مغز منجمله BG ، مخچه و تالاموس را سنجید.
2. تمام کارکردهای مغز در چنین بیمارانی قابل سنجش نیست، مثلاً کارکرد تکلمی شنوایی یا بینایی یا قدرت تصمیم گیری یا برنامه ریزی قابل ارزیابی نیستند. ملاک های مرگ مغزی :
تشخیص مرگ مغزی اساساً بالینی است
ملاک های مرگ مغزی 2 گروهند :
الف Inclusion Criteria
یعنی ملاکهایی که باید تمامی آنها وجود داشته باشند و در نبود این معیارها نمی توان مرگ مغزی را تأیید کرد.
این ملاکها شامل :
Clinical Tests
Confirmatory Tests
ب Exclusion Criteria
یعنی ملاکهایی که در حضور آنها نمی توان با قاطعیت و اطمینان تشخیص مرگ مغزی را مطرح کرد. این موارد شامل : کاهش دمای بدن، مسمومیت های دارویی، بیماریهای متابولیک یا اختلالات الکترولیتی و اختلالات اسید و باز حاد و شوک است. Clinical Tests
الف : Coma
بیمار باید در اغمای کامل باشد. مولفین معتقدند ارائه محرک های محیطی یعنی محرک دردناک به بستر ناخن یا روی جناغ سینه به علت اینکه می تواند سبب شدت رفلکس نخاعی شود در ارزیابی مرگ مغزی ارزش و جایگاهی ندارد ولی اغلب اعتقاد دارند که هم محرک محیط و هم محرک مرکزی لازم است و 3 ناحیه استاندارد برای ایجاد درد ارائه شده که عبارتند از TMJ ،حاشیه سوپرا اربیتال(حاشیه فوقانی ابروها) و گلابلا.
در تعداد زیادی از موارد مرگ مغزی بواسطه فعالیت نخاع حرکاتی در اندام ها دیده می شود که وجود این حرکات تشخیص مرگ مغزی را زیر سئوال نمی برد، مهمترین این حرکات شامل:
الف)علامت بابنسکی
ب) علامت لازارو Lazarus Sign ) :) که به صورت 3 حرکت متوالی دیده می شود:خم شدن بازوها روی قفسه سینه،نزدیک شدن شانه ها و تقاطع دست ها.
ج)گاه این حرکات به فرم چرخش سر به یک سو ،قوس برداشتن به عقب و حتی چرخش تنه ظاهر می شوند که بطور خودبخود یا گاه با محرک فلکشن گردن یا محرک لمسی ظاهر می شوند.
د)گاه حین تست آپنه شاهد حرکاتی در اندام ها فوقانی هستیم
ه) حرکاتی دربیمارانیکه تمام معیارهای تشخیص مرگ مغزی را داشته اند شرح داده شده که شامل باز شدن مختصر چشم ها با فشردن Nipple و همچنین حرکاتی بسیار شبیه به Decerebrant Posture که بر خلاف دسربریشن واقعی اینجا فقط اکستانسیون و پروناسیون در اندام های فوقانی دیده می شود. Clinical Tests
ب : قطع کامل تنفس و عدم وجود تنفس خودبخودی بطوریکه بیمار وابستگی کامل و قطعی به دستگاه تنفس مصنوعی دارد. Clinical Tests

ج : فقدان کارکرد و رفلکس های ساقة مغز :
مهمترین نکته در ثبت رفلکس های ساقة مغز این است که رفلکس یا وجود دارد یا وجود ندارد و موارد دوپهلو یا مشکوک و بینابینی نداریم.
مردمک ها
بسیاری از عوامل مانند ترومای صورت و چشم،داروهاو قطره های چشم پزشکی می توانند بر روی اندازه مردمکها و واکنش مردمکها به نور موثر باشند بطوریکه مواد مخدر،عوامل کولینرژیک ،نورولپتیک ها،ضد افسردگی های 3 حلقه ای ،آنتی هیستامین ها ،عوامل آدرنرژیک(برونکودیلاتورها،آمفتامین و کوکائین)سبب میدریاز می شوند.

 


توجه: متن بالا فقط قسمت کوچکی از محتوای فایل پاورپوینت بوده و بدون ظاهر گرافیکی می باشد و پس از دانلود، فایل کامل آنرا با تمامی اسلایدهای آن دریافت می کنید.

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و دانلود


برچسب‌ها: <-TagName->

پاورپوینت مرجع شناسی و روش تحقیق (رشته زبان و ادبیات فارسی)(پاورپوینت)

چهارشنبه 4 بهمن 1396
2:51
جمشید راد
دسته بندیپاورپوینت
فرمت فایلppt
تعداد صفحات209
حجم فایل68 کیلو بایت

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و دانلود

نوع فایل: پاورپوینت (قابل ویرایش)

 قسمتی از متن پاورپوینت :

 

تعداد اسلاید : 209 صفحه

نام درس: مرجع شناسی و روش تحقیق (رشته زبان و ادبیات فارسی)
تعداد واحد: 2
مولف:
تهیه کننده: هدف کلی آشنایی با نحوه یافتن اطلاعات در کتاب خانه و آشنایی با کتب مرجع و شیوه تنظیم رساله مطالب مندرج مقدمه
فصل اول: کتاب و کتاب شناسی
فصل دوم: شناسایی مراجع
فصل سوم: تهیه و تنظیم رساله پژوهشی چکیده مقدمه- ق 1 مقدمه: مرجع شناسی نه هنر است و نه علم، بلکه وسیله ای است در شناخت سوابق موضوع و چگونگی رسیدن به سوابق موضوع. نه روش خاصی دارد، نه قواعد طبقه بندی شده ای، اما به مرجع شناسی نیاز دارد. چکیده مقدمه- ق 2 در هنگام مطالعه به اشکالات عام (معنی واژه، نام خاص شخص یا مکان، اصطلاح ادبی، فلسفی) یا موضوعات خاص (سبک، وزن، صنایع لفظی و بدیهی ...) روبرو می شویم، که این مشکلات با مراجعه به افراد متخصص و کتاب های مرجع حل می شود. چکیده مقدمه- ق 3 عیوب مراجعه به اشخاص:
1- شخص متخصص ممکن است دچار فراموشی و خلط موضوع شده باشد یا بد فهمیده باشد.
2- هیچکس قادر نیست تمام محتوای یک لغتنامه را در ذهن خود نگه دارد. چکیده مقدمه- ق 4 راه حل:
1- مراجعه به بخش مرجع (رفرانس) هر کتابخانه
2- تهیه کتاب شناسی کار چکیده مقدمه- ق 5 مراحل کار:
1- تهیه فهرست موضوعی (نام آثار)
2- مراجعه به آثار و سنجش کیفیت آن از نظر علمی چکیده مقدمه- ق 6 مهمترین قسمت کار پژوهش؛ تشخیص مراجع مادر (اصلی) است. این کار را می توان از تعداد اتکای مولفان به این آثار متوجه شد. چکیده مقدمه- ق 7 یکی از نمونه های مرجع مادر در حافظ شناسی، کتاب مقدمه بر مکتب حافظ شناسی دکتر منوچهر مرتضوی است. هر دوره ای می تواند یکی از این گونه مراجع مادر داشته باشد. چکیده مقدمه- ق 8 در کنار استمداد از کتاب ها، نباید از دانشمندان غافل بود. شناخت نامهایی نظیر: فروزانفر، معین، مینوی، نفیسی، زرین کوب، قزوینی و ...، پژوهنده را به آثارشان رهنمون می سازد. چکیده مقدمه- ق 9 در پژوهش از بزرگان مستشرق نظیر: نیکلسون، هانری ماسه، ژول مول، مینورسکی، تولدکه، ولف، گیرشمن، راولینسون، ریتر، روزن، روکرت، ریو، فلوگل و ... نباید غافل بود. چکیده مقدمه- ق 10 مرجع شناسی هدفش شناخت پاره ای از آثار و احیانا نامها در زمینه تحقیقات ادبی است تا فهم صحیح آثار و متون ادبی و کشف رموز و دقایق آنرا آسان می سازد. چکیده مقدمه- ق 11 هر نوشته ای دارای دو جز است:
1- استنباط، قضاوت، استنتاج خودِ نویسنده
2- آثاری که نویسنده برای قوت بخشیدن به پژوهش ها از آنها استفاده کرده است. فصل اول- ق1 کتاب و کتاب شناسی
تعریف کتاب: مجموعه نوشته هایی که بر حول محور موضوعی واحد تدارک دیده شده و به صورت چاپی در اختیار خوانندگان قرار گرفته است. فصل اول- ق2 تدوین کتاب: گاه ممکن است کتاب مجموعه ای از مقالات مستقلی باشد که در کل زیر مجموعه عنوانی کلی تر است و در کتابی واحد گرد آمده، یا بخش های متعدد و جداگانه از یک رمان: بهشت گمشده فصل اول- ق3 شناسنامه کتاب: هویت رسمی کتاب در آن تثبیت شده است و شامل:
نام کتاب، نام مولف (نام مترجم اگر کتاب ترجمه شده باشد)، نام ناشر، شماره چاپ، مشخصات مرکز لیتوگرافی فصل اول- ق4 شناسنامه کتاب (ادامه): چاپ و صحافی، شمارگان، بهای کتاب، گاه نام ویرایشگر، صفحه آرا، طراح، نمونه خوان، مرکز حروفچینی، در سالهای اخیر ISBN، شماره استاندارد بین الملل و برگه فهرست نویسی کتابخانه ملی ایران درج می شود. فصل اول- ق5 شابک:
خلاصه ای است از: شماره استاندارد بین المللی کتاب فصل

 


توجه: متن بالا فقط قسمت کوچکی از محتوای فایل پاورپوینت بوده و بدون ظاهر گرافیکی می باشد و پس از دانلود، فایل کامل آنرا با تمامی اسلایدهای آن دریافت می کنید.

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و دانلود


برچسب‌ها: <-TagName->

پاورپوینت مدیریت برنامه ریزی و توسعه آموزش کارکنان (ادوارد دمینگ)(پاورپوینت)

چهارشنبه 4 بهمن 1396
2:51
جمشید راد
دسته بندیپاورپوینت
فرمت فایلppt
تعداد صفحات26
حجم فایل76 کیلو بایت

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و دانلود

نوع فایل: پاورپوینت (قابل ویرایش)

 قسمتی از متن پاورپوینت :

 

تعداد اسلاید : 26 صفحهمدیریت برنامه ریزی وتوسعه آموزش کارکنان ( ادوارد دمینگ)


مدیریت برنامه ریزی وتوسعه
آموزش کارکنان بیوگرافی : تولد :14 اکتبر 1900آیوا آمریکا
مرگ : 20 دسامبر 1993
دکترا ریاضیات وفیزیک از دانشگاه ییل 1928
مشاور آماری در اداره آمار آمریکا 1945-1935 بیوگرافی (ادامه) استاد آمار دانشگاه نیویورک 1993-19946
آموزش مدیریان ومهندسان ژاپنی 1947
کار برای شرکت فورد 1982-1979
شیوه تفکر:   شیوه تفكر دمینگ اساسا مبتنی بر كارهای شوارت (shewhart  ) شكل گرفت .
منجر به شناخت دو نوع از تغییر در فرآیندها شد :

تغییر كنترل نشده

تغییر كنترل شده فلسفه دمینگ
دکتر دمینگ معتقد بود که با اتخاذ اصول مدیریت مناسب سازمان می تواند کیفیت را افزایش وهمزمان هزینه ها را از طریق کاهش ضایعات ودوباره کاری ها وایجاد وفاداری برای مشتری کاهش دهد .  فلسفه دمینگ  دمینگ : تنها تلاش سخت كافی نیست. كاهش هزینه هم به تنهایی كافی نیست. مسئله عدم وجود كارگرنیست مسئله در راس تشكیلات قرار گرفته است یعنی مدیریت. باید سیاستی برای كیفیت وجود داشته باشد. كیفیت در بالا ساخته می شود. در هیات مدیره . (انقلاب دمینگ . 1378 . ترجمه مركز آموزشی سازمان مدیریت دولتی )
درك‌ فلسفة‌ مدیریت‌ دمینگ‌ نیازمند درك‌ چهار قاعده‌ كلی‌ است‌ :  1-كیفیت‌ و هزینه‌ ضد هم‌ یا جایگزین‌ هم‌ نیستند كه‌ بهبود یكی‌ به‌ بهای‌ از دست‌ رفتن‌ دیگری‌ باشد ، برعكس‌ ، دایما" می‌ توان‌ هر دو را بهبود بخشید .


2-از دیدگاه‌ دمینگ‌ ، كیفیت‌ را از نقطه‌ نظر مشتری‌ بهتر می‌ توان‌ درك‌ كرد درك‌ فلسفة‌ مدیریت‌ دمینگ‌ نیازمند درك‌ چهار قاعده‌ كلی‌ است‌ : 3 تغییرپدیده‌ ای‌ است‌ كه‌ بطور طبیعی‌ ایجاد میشود ولی‌ یك‌ استثناء یا اشتباه‌ نیست‌ . بسته‌ به‌ اینكه‌ ما بایك‌ سیستم‌ با ثبات‌ یا بی‌ ثبات‌ روبرو هستیم‌ ، باید با نوسان‌ برخورد متفاوتی‌ داشته‌ باشیم‌

4-همکاری وارتباط ، امری‌ اساسی‌ است‌ كه‌ به‌ بهبود می‌ انجامد . باورهای اشتباه مدیران و جامعه غرب و راهكارهای فلسفه دمینگ غربیان از نخستین روزهای زندگی آموزش دیده اند رقابت كنند و برای رتبه و مقام همدیگر را كنارزنند.

فلسفه دمینگ :مدیران باید روحیه تعاون را در افراد بوجود آورند. باورهای اشتباه مدیران و جامعه غرب و راهكارهای فلسفه دمینگ - اگر قرار است كسی در غرب برنده شود عده ای دیگر باید بازنده باشند. (در فلسفه دمینگ همه برنده هستند.)


برای پیش افتادن باید نظر بالادست را جلب كرد.( این در فرآیند تولید كمی حقیقت دارد. ولی درسیستم كیفیت هدف رضایت مشتری است. )

باورهای اشتباه مدیران و جامعه غرب و راهكارهای فلسفه دمینگ - هرگاه اشتباهی صورت گیرد حتما كسی باید سرزنش شود.


در فلسفه دمینگ این اشتباه از جانب فرد نیست بلكه سیستم اشتباه است. زیرا عملكرد به فرد بستگی چندانی ندارد و بیشتر از سیستمی ناشی میشود كه او در آن كار می كند. باورهای اشتباه مدیران و جامعه غرب و راهكارهای فلسفه دمینگ    مدیران غربی همیشه می خواهند اولین باشند.


( در نظریه دمینگ تغییر وپیشرفت یک فرآیند اصلاح دایمی است. ما یك شبه نمی توانیم تغییر كنیم. )
باورهای اشتباه مدیران و جامعه غرب و راهكارهای فلسفه دمینگ - تیلوریسم به مدیران آموخته است كه برای بهتر انجام دادن كار باید آن را به بخش های كوچكتر تقسیم كرد.

 


توجه: متن بالا فقط قسمت کوچکی از محتوای فایل پاورپوینت بوده و بدون ظاهر گرافیکی می باشد و پس از دانلود، فایل کامل آنرا با تمامی اسلایدهای آن دریافت می کنید.

 

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و دانلود


برچسب‌ها: <-TagName->

پاورپوینت مدیریت اخلاق(پاورپوینت)

چهارشنبه 4 بهمن 1396
2:50
جمشید راد
دسته بندیپاورپوینت
فرمت فایلppt
تعداد صفحات61
حجم فایل231 کیلو بایت

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و دانلود

نوع فایل: پاورپوینت (قابل ویرایش)

 قسمتی از متن پاورپوینت :

 

تعداد اسلاید : 61 صفحه

1 مدیریت اخلاق 2 شناسنامه درس 3 شناسنامه درس 4 مطالب درس 5 اخلاق چیست ؟ و اخلاق مدیریت چیست ؟ پرسشگری سازنده تمدنها است .
پرسشگری به چهار شكل در چهار حوزه نمود می یابد :
پرسش از حقیقت به شكل گیری علم می انجامد .
پرسش از معنویت به شكل گیری دین می انجامد .
پرسش از خوبی و بدی به شكل گیری اخلاق می انجامد .
پرسش از زیبائی به شكل گیری هنر می انجامد . 6 اخلاق چیست ؟ پس :
در اخلاق صحبت از خوبی و بدی است .
در اخلاق مدیریت صحبت از خوبی و بدی عمل مدیریتی است .
-عمل مدیریتی وقتی در حوزه اخلاق مطرح میشود که : بین منافع سازمانی و مسئولیت اجتماعی مدیر تعارض بوجود آید


7 بروز مشکل اخلاقی 8 9 10 شرح صدر رسائی سخن معاون شایسته آسان شدن کار ها .اصول اخلاقی مدیریت
سوره مبارکه طه(آیات 25 تا 34 اخلاق مدیریت آموزه ها
و ارزش های ذینی شرج صدر مطلق شرج صدر اسلامی شرج صدر کفری ضیق صدر
قساوت قلب
شرح صدر به کفر 11 صفات و ویژگی های مدیر با
شرح صدر بصیرت حسن خلق انتقاد
پذیری رفق مدارا بینش صبرو استقامت تغافل قاطعیت امید 12 عوامل شرح صدر معرفت ذکر توکل دعا قرآن شفاعت 13 علائم شرح صدر دل کندن از دنیا
و دل بستن به آخرت تسلیم بودن در برابر
حق آرامش دل 14 گزیده ای از منطق علی (ع) درباره اصل حکومت الف: ... لابد للناس من امیر بر او فاجر ... (خطبه 40 نهج البلاغه)
مردم به داشتن حکمران نیازمندند، خواه آن حکمران نیکوکار باشد، خواه بدکردار.
ب: امام عادل خیر من مطروابل، و سبع محطوم اکول خیر من وال غشوم ظلوم، و وال غشوم ظلوم خیر من فتنه تدوم (کتاب حکومت حکمت تر جمه مصطفی دلشاد تهرانی 1377)
پیشوای دادگر از باران پیوسته 0که همه چیز را باور می کند) بهتر است و جانور درنده و آدمخوار از فرمانروای ستمکار بهتر است و فرمانروای بیدادگر از نبود حکومت و هرج و مرج نیکوتر است.
ج: الهم انک تعلیم انه لم یکن الذی کان منا مناف فی سلطان و ...(نهج البلاغه خطبه 131)
خدایا تو می دانی که ما در پی به چنگ آوردن قدرت و ثروت دنیا نبوده ایم، بلکه در پی آن هستیم که نشانه های دین تو را دگر باره مطرح کنیم و در سرزمین هایی که همه متعلق به توست اصلاح و آبادانی را رواج دهیم، به گونه ای که بندگان تو، که پیش از این ستم دیده اندف احساس امنیت کنند و قوانین مورد نظر تو، که اجرای آن ها به دست فراموشی سپرده شده است، در جامعه حاکم گردد.

حاکمیت قانون- آبادانی شهرها – افزایش رفاه، ایجاد امنیت- گسترش معنویت 15 گزیده ای از منطق علی (ع) درباره حاکمیت قانون الف: مردم! به درستی که مرا بر شما حقی است و شما را بر من حقی. حقی که شما بر من دارید این است که خیرخواه شما باشم، در راه افزون ساختن اموال (اسباب رفاه و آسایش) شما همت گمارم، در امر آموزش شما بکوشیم، تا از ورطه جهل رهایی یابید و به شما آداب (زندگی فردی و سلوک اجتماعی) بیاموزم تا دانا و فرهیخته گردید و اما حق من بر شما این است که بر بیعتی که با من بسته اید وفادار بمانید، در حضور من و در پشت سر، خیرخواه من باشید و نصیحتم کنید، آنگاه که شما را بخوانم، اجابت کنید و چون دستوری به شما دهم، ااطاعت نمایید.
ب: فقد جعل الله سبحانه لی ....
خداوند سبحان برای من بر شما به جهت زمامداری و حکومت حقی قرار داده، و برای شما همانند حق من، حقی تعیین فرموده...

 


توجه: متن بالا فقط قسمت کوچکی از محتوای فایل پاورپوینت بوده و بدون ظاهر گرافیکی می باشد و پس از دانلود، فایل کامل آنرا با تمامی اسلایدهای آن دریافت می کنید.

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و دانلود


برچسب‌ها: <-TagName->

پاورپوینت مدیریت تماس(پاورپوینت)

چهارشنبه 4 بهمن 1396
2:50
جمشید راد
دسته بندیپاورپوینت
فرمت فایلppt
تعداد صفحات22
حجم فایل272 کیلو بایت

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و دانلود

نوع فایل: پاورپوینت (قابل ویرایش)

 قسمتی از متن پاورپوینت :

 

تعداد اسلاید : 22 صفحه

مدیریت تماس هدف استاندارد های تماس 5 micrograms per cubic meter
in the air 2.5 micrograms per cubic meter
in the air هدف استاندارد OSHA كنترل سرطان در اثر كروم است. Action level Permissible Exposure Limit مفهوم حد عمل در شرایطی كه مطالعات نشان دهد كه در كارگاهی غلظت ماده شیمیایی خاصی بیش از نصف حد مجاز تماس باشد، نمیتوان مطمئن بود كه كارگر در معرض هیچ خطری نیست. بنابراین در چنین شرایطی باید با انجام یك سری از اقدامات خطر را كاهش داد. مدیریت تماس پوستی سازمانی مانند OSHA معیاری را برای خطرناك خواندن كروم از لحاظ وستی ارائه نداده است اما گفته هر گاه این خطر موجود باشد باید از لباس حفاظتی لازم استفاده گردد.
البته OSHA بیان داشته كه از راهكار های زیر به عنوان راهنما میتوان استفاده نمود:
داده های بیماری های شغلی گذشته و ارتباط با كروم
بررسی در كارگاه
نمونه برداری پوستی مدیریت تماس هر كارفرمایی كه در كارگاه یا صنعت خود با چنین سناریو هایی روبرو است باید میزان تماس 8 ساعته كارگران خود با كروم شش ظرفیتی را اندازه گیری نماید. پایش دوره ای و مکرر. پایش دوره ای و مکرر انجام اندازه گیری اولیه
بر اساس نمونه گیری به تعداد کافی
برای تعیین تعداد کافی نمونه میتوان ازSEG استفاده کرد.
در صورت كم بودن امكانات میتوان از بدترین وظعیت نمونه گرفت
تعیین TWA
اندازه گیری دوره ای
اگر اندازه گیری های اولیه نشان داد که تماس بیشتر یا مساوی AL است باید اندازه گیری دوره ای انجام داد. مدیریت تماس اگر پس از نمونه برداری هوا از كارگاه های مد نظر معلوم گردید كه:
غلظت در محیط كار كمتر از حد عمل باشد باید پایش قطع گردد
غلظت در محیط كار بزرگتر مساوی حد عمل باشد باید پایش هر شش ماه تكرار گردد
غلظت در محیط كار بیشتر از حد تماس باشد باید پایش هر سه ماه انجام گردد
هر گاه فرایند نیز تغییر كرد باید پایش انجام شود.

مدیریت تماس مدیریت تماس اگر در اندازه گیری اولیه معلوم گردید که غلظت کروم بالاتر از حد محاز است باید پس از سه ماه اندازه گیری تكرار گرد. نتایح این اندازه گیری به سه صورت می تواند باشد:
1)بالاتر از حد مجاز است
2) بالاتر از AL اما کمتر از خد مجاز است.
3) کمتر از AL است. مدیریت تماس پایش های بیشتر
اگر فرایند تغییر کند یا فرایند جدیدی که حاوی کروم است اضافه گردد و یا کارفرما به این نتیجه برسد که شرایط جدید تماس با کروم را تغییر داده است باید دوباره پایش ها انجام شود.
نمونه ای از تغییرات:
تغییر پرسنل، مواد اولیه، تجهیزات و .... مدیریت تماس در استاندارد های OSHA مفهومی وجود دارد به عنوان affected employees ; كه به افرادی اطلاق می گردد كه نتایج اندازه گیری ها نشان داده است كه غلظت كروم شش ظرفیتی در هوای تنفسی آنها بیشتر از حد مجاز است. OSHA بیان كرده است كه نتایج این اندازه گیری باید در ظرف مدت 5 روز در پرونده این افراد ثبت گردد. مثال 1 کارگاهی که در آن عملیات آبکاری انجام می شود، در سال گذشته انداره گیری را انجام داده و غلظت کروم در آن 2 میکروگرم بر متر مکعب بوده است، کارگاه مذکور دبی فن سیستم تهویه خود را تغییر داده است به نظر شما اندازه گیری بعدی باید در چه زمانی انجام شود؟ راهكار های كنترلی استفاده از كنترل های مهندسی برای رساندن غلظت كروم در هوا به زیر حد آستانه مجاز
استفاده از وسایل حفاظت فردی در صورتی كه روش كنترل مهندسی نتواند غلظت را تا حد آستا

 


توجه: متن بالا فقط قسمت کوچکی از محتوای فایل پاورپوینت بوده و بدون ظاهر گرافیکی می باشد و پس از دانلود، فایل کامل آنرا با تمامی اسلایدهای آن دریافت می کنید.

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و دانلود


برچسب‌ها: <-TagName->

پاورپوینت مدل گرادکس (سیلاب)(پاورپوینت)

چهارشنبه 4 بهمن 1396
2:50
جمشید راد
دسته بندیپاورپوینت
فرمت فایلppt
تعداد صفحات10
حجم فایل201 کیلو بایت

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و دانلود

نوع فایل: پاورپوینت (قابل ویرایش)

 قسمتی از متن پاورپوینت :

 

تعداد اسلاید : 10 صفحه

1 مدل گرادکس (سیلاب) روشهای برآورد سیلاب‌های طراحی برای برآورد دبی‌های سیلابی از روش‌های زیر استفاده می‌شود:
روابط تجربی
تحلیل فراوانی
هیدروگراف ها
حداکثر سیلاب محتمل
گرداکس
2 3 تفاوت تحلیل فراوانی و مدل گرادکس تحلیل فراوانی یک مدل دبی-دبی است.
سری داده های مربوط به دبی
گرادکس یک مدل بارندگی-دبی است.
بنابراین این مدل به اطلاعات زیر نیازمند است:
بارندگی حداکثر روزانه
دبی حداکثر لحظه ای
دبی حداکثر روزانه 4 تبدیل باران به رواناب 5 مدل گرادکس (1) قبل از آستانه بعد از آستانه 6 مقایسه نسبی تحلیل فراوانی و گرادکس 7 توضیح راجع به مدل (1) در روش گرادکس توزیع آماری برازش یافته بر آمار بارندگی، توزیع گامبل است. که در اغلب موارد و مطالعات فرض درستی است. زیرا اصولاً تنوع توزیع‌های برازش یافته بر بارندگی از آمار دبی کمتر است، اما در پاره‌ای از موارد ممکن است توزیع دیگری بر بارندگی برازش بهتری پیدا کند که اعمال این توزیع مناسب بر داده‌های بارندگی در روش گرادکس مقدور نیست.8 توضیح راجع به مدل 21) در روش گرادکس با توجه به اینکه در نقطه لولا، شیب دبی دقیقاً مساوی شیب بارندگی می‌گردد، یا به عبارت دیگر در کاغذ گامبل که توزیع برازش بصورت خط در می‌آید، شیب خطوط بارندگی و دبی با هم برابر و در نتیجه موازی خواهند بود. به عبارت دیگر با افزایش دوره بازگشت، مقدار بارندگی نیز افزایش می‌یابد و از یک آستانه به بعد به ازای دوره بازگشت خاصی باران قادر است حداکثر تلفات حوزه را تامین کند.

9 فرموله نمودن مدل 10 تبدیل دبی حداکثر روزانه به دبی حداکثر لحظه ای در روابطه اسلاید قبل دبی حداکثر متوسط روزانه با دوره بازگشت مورد نظر محاسبه می‌شود. برای محاسبه دبی حداکثر لحظه‌ای به ترتیب زیر عمل می‌شود: 


توجه: متن بالا فقط قسمت کوچکی از محتوای فایل پاورپوینت بوده و بدون ظاهر گرافیکی می باشد و پس از دانلود، فایل کامل آنرا با تمامی اسلایدهای آن دریافت می کنید.

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و دانلود


برچسب‌ها: <-TagName->

پاورپوینت مجتمع های تولیدی و ظرفیت آنها(پاورپوینت)

چهارشنبه 4 بهمن 1396
2:50
جمشید راد
دسته بندیپاورپوینت
فرمت فایلppt
تعداد صفحات9
حجم فایل482 کیلو بایت

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و دانلود

نوع فایل: پاورپوینت (قابل ویرایش)

 قسمتی از متن پاورپوینت :

 

تعداد اسلاید : 9 صفحه

مجتمع های تولید ی و ظرفیت آنها شرکت ملی صنایع پتروشیمی مجتمع : منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی
مساحت: 36 هکتار
سال تاسیس: 1377
پتروشیمی بوعلی سینا شرکت ملی صنایع پتروشیمی مجتمع : سایت چهار و سایت 2 منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی
مساحت: 54 هکتار
سال تاسیس: 1378 پتروشیمی فجر شرکت ملی صنایع پتروشیمی مجتمع : منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس
مساحت: حدود 61 هکتار
سال تاسیس: 1380
پتروشیمی نوری (برزویه) شرکت ملی صنایع پتروشیمی مجتمع : منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس
مساحت: 23 هکتار + 14 هکتار واحد EB/SM
سال تاسیس: اسفند ماه 1377 پتروشیمی پارس شرکت ملی صنایع پتروشیمی مجتمع : منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس
مساحت: 110 هکتار
سال تاسیس: 1379
پتروشیمی مبین پتروشیمی تندگویان شركت پتروشیمی شهید تندگویان مجری طرحهای اسید ترفتالیك خالص و پلی اتیلن ترفتالات اول ودوم می باشد كه در دو فاز اجرا گردیده است . كل مساحت طرح 34 هكتار می باشد و عملیات اجرایی وساخت آنها از سال 1377 شروع گردید .
تولیدات این مجتمع در فاز 1 و فاز 2 بقرار زیر می باشد
7 پتروشیمی خوزستان پتروشیمی خوزستان در تاریخ بیست و ششم اسفندماه سال 1376 در مساحت 10 هكتار در منطقه وی‍ژه اقتصادی پتروشیمی تاسیس شد . فاز یك ( واحد رزین های اپوكسی ) در تیر ماه 1383 و فاز دو (‌پلی كربنات ) در دی ماه 1386 به تولید تجاری رسیده است . عمده محصولات این شركت بشرح زیر می باشد .
8 شرکت ملی صنایع پتروشیمی
مجتمع پتروشیمی بندرامام در زمینی به مساحت حدود 270 هکتار در ضلع شمال غربی خلیج فارس و در استان خوزستان به فاصله 105 کیلومتری جنوب شرقی اهواز ، 84 کیلو متری شرق آبادان در منطقه بندرامام خمینی قرار دارد .
شرکت پتروشیمی بندرامام با دارا بودن ظرفیت تولیدی بیش از 7 میلیون تن در سال، از 29 نوع محصول مختلف که 22 نوع آن قابل عرضه به بازار می باشد، بزرگترین شرکت پتروشیمی کشور محسوب می شود
ساختار مدیریت پتروشیمی بندرامام
از تاریخ 1/1/79 در راستای ایجاد مدیریت غیرمتمرکز و به منظور نیل به بهره وری بیشتر و امکان بهره گیری مطلوب از توانمندیهای موجود ، طرح تقسیم اداره مجتمع بین چند شرکت مستقل و فرعی به طور رسمی شروع شد. این شرکتها عبارتند از:
شرکت فرآورش ، شامل واحدهای:( CF-NF – آروماتیک – پارازایلین و الفین )
شرکت بسپاران ، شامل واحدهای: (BD/SR-LDPE-HDPE-PVC-PP)
شرکت کیمیا شامل واحدهای: ( واحد استحصال نمک از آب دریا – واحد SP- واحد CA- MTBE - EDC – VCM )
شرکت آب نیرو شامل واحدهای : ( واحد تصفیه آب ، واحد بخار، واحد تامین سوخت ، واحد تهیه ازت ، واحد تهیه هوا – تامین آب بدون املاح – واحد تامین بخار- واحد تولید برق )
شرکت خوارزمی شامل واحدهای: مدیریت تعمیرات – مدیریت پروژه ها – مدیریت خدمات مجتمع پتروشیمی بندرامام :

 


توجه: متن بالا فقط قسمت کوچکی از محتوای فایل پاورپوینت بوده و بدون ظاهر گرافیکی می باشد و پس از دانلود، فایل کامل آنرا با تمامی اسلایدهای آن دریافت می کنید.

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و دانلود


برچسب‌ها: <-TagName->

پاورپوینت مبانی اینترنت(پاورپوینت)

چهارشنبه 4 بهمن 1396
2:50
جمشید راد
دسته بندیپاورپوینت
فرمت فایلppt
تعداد صفحات23
حجم فایل200 کیلو بایت

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و دانلود

نوع فایل: پاورپوینت (قابل ویرایش)

 قسمتی از متن پاورپوینت :

 

تعداد اسلاید : 23 صفحه

مبانی اینترنت 1 اینترنت چیست؟ اینترنت مخفف کلمات International Network به معنی شبکه جهانی می باشد، در واقع اینترنت یک شبکه حجیم است که شبکه های کامپیوتری تجاری، سازمانی، آژانس های دولتی، و مدارس سراسر دنیا را سریع، یکپارچه و ارزان به هم متصل می کند.
تقریباً یک میلیون شبکه داخلی سازمان ها در 200 کشور 2 تاریخچه ARPA(Advanced Research Project Agency)
1969 با نام آرپانت شروع شد.
تغییر نام در 1993 به اینترنت
بیش از 500 میلیون کاربر 3 آینده اینترنت اینترنت2: یک شبکه مخابراتی جدید و سریعتر با دسترسی محدود که منحصرا برای اهداف تحقیقاتی اختصاص داده شده است.
معرفی: 1969 یک کنسرسیوم از 34 کشور
امروز: بیش از 180 دانشگاه در توسعه آن مشارکت می کنند.
اینترنت نسل بعد(Next Generation Internet-NGI): برنامه تحقیق و توسعه دولت فدرال آمریکا که کاربرد هایی را می سازند که نیازمند شبکه های پیشرفته هستند.
تمرکز روی
قابلیت اطمینان
نیرومندی
امنیت
کیفیت خدمات 4 آینده اینترنت vBNC(Very-High-Speed Backbone Network Service): یک شبکه با سرعت بالا که به منظور پشتیبانی پروژه اینترنت2 و NGI طراحی شده است.
پیاده سازی اولیه: OC-3(155 Mbps)
ارتقا به OC-12(622 Mbps)
هدف نهایی: افزایش به OC-48(2.4 Gbps) 5 کارکرد اینترنت Internet Protocol(IP): مجموعه قوانینی که برای ارسال و دریافت بسته ها از یک ماشین به ماشین دیگر از طریق اینترنت استفاده می شود.

Internet service provider-ISP: ارایه کننده خدمات اینترنتی

6 راه های مختلف برای اتصال به اینترنت اتصال از طریق کارگزار LAN
نیاز کاربر: نرم افزار Communication stack ارایه کننده مجموعه ای از پروتکل های ارتباطی که کلیه کارکردهای هفت لایه مدل OSI را انجام می دهند
اتصال از طریق SLIP/PPP(Serial Line Internet Protocol/Point-to-Point Protocol)
نیاز کاربر: مودم و یک نرم افزار خاص برای شماره گیری و اتصال به سرور
اتصال از طریق یک سرویس online
نیاز کاربر: مودم، نرم افزار ارتباطی استاندارد، اکانت از یک ISP
از طریق تلویزیون
نیاز: دستگاه تلویزیون، ابزار خاص اتصالی، اتصال تلفن
دیگر راه ها
کیوسک های اینترنتی(Internet kiosk)
تلفن همراه 7 آدرس های روی اینترنت آدرس IP: یک آدرس که به صورت یکتا به یک کامپیوتر در شبکه نسبت داده می شود.
Domain Name System-DNS: سیستمی که به وسیله مؤسسه تخصیص نام های اینترنتی (ICANN) مدیریت می شود که نام ها را به سایت ها در اینترنت اختصاص می دهد.
نام دامنه((Domain Name : نامی که به یک سایت اینترنتی اختصاص داده شده است، شامل چند قسمت که با نقطه از هم جدا می شوند و از راست به چپ ترجمه می شود. 8 انواع دامنه دامنه ها با توجه به کاربردشان به دسته های مختلفی تقسیم بندی می شوند که می توان به دسته بندی زیر اشاره نمود:
دامنه های بین المللی
دامنه های ملی
9 آدرس های روی اینترنت مشخصه سطح بالا(top-level specification): سمت راست ترین قسمت نام اینترنتی، شامل نوع فعالیت سازمانی که صاحب سایت است.

The 18 top-level specification are as follows:
com commercial site.
edu educational site.
Mil military site.
Gov government site
Net networking site
Org organizations
Firm business and firms
Store business and offering goods for purc

 


توجه: متن بالا فقط قسمت کوچکی از محتوای فایل پاورپوینت بوده و بدون ظاهر گرافیکی می باشد و پس از دانلود، فایل کامل آنرا با تمامی اسلایدهای آن دریافت می کنید.

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و دانلود


برچسب‌ها: <-TagName->
صفحه قبل 1 ... 701 702 703 704 705 706 707 708 709 710 711 712 713 714 715 716 717 718 719 720 721 722 723 724 725 726 727 728 729 730 731 732 733 734 735 736 737 738 739 740 741 742 743 744 745 746 747 748 749 750 751 752 753 754 755 756 757 758 759 760 761 762 763 764 765 766 767 768 769 770 771 772 773 774 775 776 777 778 779 780 781 782 783 784 785 786 787 788 789 790 791 792 793 794 795 796 797 798 799 800 801 802 803 804 805 806 807 808 809 810 811 812 813 814 815 816 817 818 819 820 821 822 823 824 825 826 827 828 829 830 831 832 833 834 835 836 837 838 839 840 841 842 843 844 845 846 847 848 849 850 851 852 853 854 855 856 857 858 859 860 861 862 863 864 865 866 867 868 869 870 871 872 873 874 875 876 877 878 879 880 881 882 883 884 885 886 887 888 889 890 891 892 893 894 895 896 897 898 899 900 901 902 903 904 905 906 907 908 909 910 911 912 913 914 915 916 917 918 919 920 921 922 923 924 925 926 927 928 929 930 931 932 933 934 935 936 937 938 939 940 941 942 943 944 945 946 947 948 949 950 951 952 953 954 955 956 957 958 959 960 961 962 963 964 965 966 967 968 969 970 971 972 973 974 975 976 977 978 979 980 981 982 983 984 985 986 987 988 989 990 991 992 993 994 995 996 997 998 999 1000 1001 1002 1003 1004 1005 1006 1007 1008 1009 1010 1011 1012 1013 1014 1015 1016 1017 1018 1019 1020 1021 1022 1023 1024 1025 1026 1027 1028 1029 1030 1031 1032 1033 1034 1035 1036 1037 1038 1039 1040 1041 1042 1043 1044 1045 1046 1047 1048 1049 1050 1051 1052 1053 1054 1055 1056 1057 1058 1059 1060 1061 1062 1063 1064 1065 1066 1067 1068 1069 1070 1071 1072 1073 1074 1075 1076 1077 1078 1079 1080 1081 1082 1083 1084 1085 1086 1087 1088 1089 1090 1091 1092 1093 1094 1095 1096 1097 1098 1099 1100 1101 1102 1103 1104 1105 1106 1107 1108 1109 1110 1111 1112 1113 1114 1115 1116 1117 1118 1119 1120 1121 1122 1123 1124 1125 1126 1127 1128 1129 1130 1131 1132 1133 1134 1135 1136 1137 1138 1139 1140 1141 1142 1143 1144 1145 1146 1147 1148 1149 1150 1151 1152 1153 1154 1155 1156 1157 1158 1159 1160 1161 1162 1163 1164 1165 1166 1167 1168 1169 1170 1171 1172 1173 1174 1175 1176 1177 1178 1179 1180 1181 1182 1183 1184 1185 1186 1187 1188 1189 1190 1191 1192 1193 1194 1195 1196 1197 1198 1199 1200 1201 1202 1203 1204 1205 1206 1207 1208 1209 1210 1211 1212 1213 1214 1215 1216 1217 1218 1219 1220 1221 1222 1223 1224 1225 1226 1227 1228 1229 1230 1231 1232 1233 1234 1235 1236 1237 1238 1239 1240 1241 1242 1243 1244 1245 1246 1247 1248 1249 1250 1251 1252 1253 1254 1255 1256 1257 1258 1259 1260 1261 1262 1263 1264 1265 1266 1267 1268 1269 1270 1271 1272 1273 1274 1275 1276 1277 1278 1279 1280 1281 1282 1283 1284 1285 1286 1287 1288 1289 1290 1291 1292 1293 1294 1295 1296 1297 1298 1299 1300 1301 1302 1303 1304 1305 1306 1307 1308 1309 1310 1311 1312 1313 1314 1315 1316 1317 1318 1319 1320 1321 1322 1323 1324 1325 1326 1327 1328 1329 1330 1331 1332 1333 1334 1335 1336 1337 1338 1339 1340 1341 1342 1343 1344 1345 1346 1347 1348 1349 1350 1351 1352 1353 1354 1355 1356 1357 1358 1359 1360 1361 1362 1363 1364 1365 1366 1367 1368 1369 1370 1371 1372 1373 1374 1375 1376 1377 1378 1379 1380 1381 1382 1383 1384 1385 1386 1387 1388 1389 1390 1391 1392 1393 1394 1395 1396 1397 1398 1399 1400 1401 1402 1403 1404 1405 1406 1407 1408 1409 1410 1411 1412 1413 1414 1415 1416 1417 1418 1419 1420 1421 1422 1423 1424 1425 1426 1427 1428 1429 1430 1431 1432 1433 1434 1435 1436 1437 1438 1439 1440 1441 1442 1443 1444 1445 1446 1447 1448 1449 1450 1451 1452 1453 1454 1455 1456 1457 1458 1459 1460 1461 1462 1463 1464 1465 1466 1467 1468 1469 1470 1471 1472 1473 1474 1475 1476 1477 1478 1479 1480 1481 1482 1483 1484 1485 1486 1487 1488 1489 1490 1491 1492 1493 1494 1495 1496 1497 1498 1499 1500 1501 1502 1503 1504 1505 1506 1507 1508 1509 1510 1511 1512 1513 1514 1515 1516 1517 1518 1519 1520 1521 1522 1523 1524 1525 1526 1527 1528 1529 1530 1531 1532 1533 1534 1535 1536 1537 1538 1539 1540 1541 1542 1543 1544 1545 1546 1547 1548 1549 1550 1551 1552 1553 1554 1555 1556 1557 1558 1559 1560 1561 1562 1563 1564 1565 1566 1567 1568 1569 1570 1571 1572 1573 1574 1575 1576 1577 1578 1579 1580 1581 1582 1583 1584 1585 1586 1587 1588 1589 1590 1591 1592 1593 1594 1595 1596 1597 1598 1599 1600 1601 1602 1603 1604 1605 1606 1607 1608 1609 1610 1611 1612 1613 1614 1615 1616 1617 1618 1619 1620 1621 1622 1623 1624 1625 1626 1627 1628 1629 1630 1631 1632 1633 1634 1635 1636 1637 1638 1639 1640 1641 1642 1643 1644 1645 1646 1647 1648 1649 1650 1651 1652 1653 1654 1655 1656 1657 1658 1659 1660 1661 1662 1663 1664 1665 1666 1667 1668 1669 1670 1671 1672 1673 1674 1675 1676 1677 1678 1679 1680 1681 1682 1683 1684 1685 1686 1687 1688 1689 1690 1691 1692 1693 1694 1695 1696 1697 1698 1699 1700 1701 1702 1703 1704 1705 1706 1707 1708 1709 1710 1711 1712 1713 1714 1715 1716 1717 1718 1719 1720 1721 1722 1723 1724 1725 1726 1727 1728 1729 1730 1731 1732 1733 1734 1735 1736 1737 1738 1739 1740 1741 1742 1743 1744 1745 1746 1747 1748 1749 1750 1751 1752 1753 1754 1755 1756 1757 1758 1759 1760 1761 1762 1763 1764 1765 1766 1767 1768 1769 1770 1771 1772 1773 1774 1775 1776 1777 1778 1779 1780 1781 1782 1783 1784 1785 1786 1787 1788 1789 1790 1791 1792 1793 1794 1795 1796 1797 1798 1799 1800 1801 1802 1803 1804 1805 1806 1807 1808 1809 1810 1811 1812 1813 1814 1815 1816 1817 1818 1819 1820 1821 1822 1823 1824 1825 1826 1827 1828 1829 1830 1831 1832 1833 1834 1835 1836 1837 1838 1839 1840 1841 1842 1843 1844 1845 1846 1847 1848 1849 1850 1851 1852 1853 1854 1855 1856 1857 1858 1859 1860 1861 1862 1863 1864 1865 1866 1867 1868 1869 1870 1871 1872 1873 1874 1875 1876 1877 1878 1879 1880 1881 1882 1883 1884 1885 1886 1887 1888 1889 1890 1891 1892 1893 1894 1895 1896 1897 1898 1899 1900 1901 1902 1903 1904 1905 1906 1907 1908 1909 1910 1911 1912 1913 1914 1915 1916 1917 1918 1919 1920 1921 1922 1923 1924 1925 1926 1927 1928 1929 1930 1931 1932 1933 1934 1935 1936 1937 1938 1939 1940 1941 1942 1943 1944 1945 1946 1947 1948 1949 1950 1951 1952 1953 1954 1955 1956 1957 1958 1959 1960 1961 1962 1963 1964 1965 1966 1967 1968 1969 1970 1971 1972 1973 1974 1975 1976 1977 1978 1979 1980 1981 1982 1983 1984 1985 1986 1987 1988 1989 1990 1991 1992 1993 1994 1995 1996 1997 1998 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019 2020 2021 2022 2023 2024 2025 2026 2027 2028 2029 2030 2031 2032 2033 2034 2035 2036 2037 2038 2039 2040 2041 2042 2043 2044 2045 2046 2047 2048 2049 2050 2051 2052 2053 2054 2055 2056 2057 2058 2059 2060 2061 2062 2063 2064 2065 2066 2067 2068 2069 2070 2071 2072 2073 2074 2075 2076 2077 2078 2079 2080 2081 2082 2083 2084 2085 2086 2087 2088 2089 2090 2091 2092 2093 2094 2095 2096 2097 2098 2099 2100 2101 2102 2103 2104 2105 2106 2107 2108 2109 2110 2111 2112 2113 2114 2115 2116 2117 2118 2119 2120 2121 2122 2123 2124 2125 2126 2127 2128 2129 2130 2131 2132 2133 2134 2135 2136 2137 2138 2139 2140 2141 2142 2143 2144 2145 2146 2147 2148 2149 2150 2151 2152 2153 2154 2155 2156 2157 2158 2159 2160 2161 2162 2163 2164 2165 2166 2167 2168 2169 2170 2171 2172 2173 2174 2175 2176 2177 2178 2179 2180 2181 2182 2183 2184 2185 2186 2187 2188 2189 2190 2191 2192 2193 2194 2195 2196 2197 2198 2199 2200 2201 2202 2203 2204 2205 2206 2207 2208 2209 2210 2211 2212 2213 2214 2215 2216 2217 2218 2219 2220 2221 2222 2223 2224 2225 2226 2227 2228 2229 2230 2231 2232 2233 2234 2235 2236 2237 2238 2239 2240 2241 2242 2243 2244 2245 2246 2247 2248 2249 2250 2251 2252 2253 2254 2255 2256 2257 2258 2259 2260 2261 2262 2263 2264 2265 2266 2267 2268 2269 2270 2271 2272 2273 2274 2275 2276 2277 2278 2279 2280 2281 2282 2283 2284 2285 2286 2287 2288 2289 2290 2291 2292 2293 2294 2295 2296 2297 2298 2299 2300 2301 2302 2303 2304 2305 2306 2307 2308 2309 2310 2311 2312 2313 2314 2315 2316 2317 2318 2319 2320 2321 2322 صفحه بعد
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به ایران دانلود است. || طراح قالب bestblog.ir